Programma opleiding manuele therapie

Het opleidingsprogramma is ingedeeld in 10 modules die elk uit 3 lesdagen bestaan. Deze vinden telkens plaats op een donderdag, vrijdag en zaterdag. Zo kan je je werkschema makkelijk op voorhand aanpassen.

10 modulen van 3 dagen

Module 1 : O.L.: voet – enkel - knie

Module 2 : Bekken: functionele eenheid

Module 3 : TLO en lumbale WK

Module 4 : Lumbale WK (vervolg) en LSO

Module 5 : Herhaling – Casuïstieken - Thema's

Module 6 : B.L.: schouder – elleboog – pols - hand

Module 7 : Dorsale WK – thoracale kooi

Module 8 : Cervicale WK

Module 9 : Hoog Cervicale WK - TMJ

Module 10 : Herhaling – Casuïstieken - Thema's

Programma (onder voorbehoud)

Module 1

Donderdag : 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 09.30 Voorstelling van de opleiding
  • 09.30 – 11.00 Inleiding in de manuele therapie: basisconcept
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Basisconcept: klinisch redeneren – biomechanische principes
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 15.00 Basisconcept: onderzoekprincipes
  • 15.00 – 16.00 Basisconcept: behandelingsprincipes
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.00 Voorstelling van de praktijk
  • 17.00 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2 : begeleid en op meerdere deelnemer

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica: enkel en voet
  • 10.00 – 11.00 Palpatoire anatomie van de enkel - voet: demonstratie + inoefenen
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Mobiliteitstesten: enkel - voet: demonstratie + interpretatie
  • 11.50 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.45 Specifiek onderzoek: enkel - voet: demonstratie
  • 14.45 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.30 Articulaire technieken enkel - voet: demonstratie
  • 16.30 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica: knie
  • 10.00 – 10.30 Palpatoire anatomie O.L.: demonstratie
  • 10.30 – 11.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Mobiliteitstests: knie – demonstratie + interpretatie
  • 11.50 – 12.20 Praktische uitvoeringen per 2
  • 12.20 – 13.00 Specifiek onderzoek knie: demonstratie
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.10 Praktische uitvoeringen per 2
  • 14.10 – 15.00 Articulaire technieken: knie - demonstratie
  • 14.30 – 15.30 Praktische uitvoeringen per 2
  • 15.30 – 15.40 Pauze
  • 15.40 – 16.00 Myotensieve technieken O.L.: demonstratie

Terug naar overzicht

Module 2

Donderdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica: heup
  • 10.00 – 10.40 Mobiliteitstests: heup – demonstratie + interpretatie
  • 10.30 – 11.10 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.10 – 11.20 Pauze
  • 11.20 – 11.45 Specifieke tests: heup: demonstratie
  • 11.45 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.30 Articulaire technieken: heup – demonstratie
  • 14.30 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.30 Synthese O.L.
  • 16.30 – 17.30 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica: bekken

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica: bekken (vervolg)
  • 10.00 – 11.00 Palpatoire anatomie + basisonderzoek: demonstratie
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 12.30 Praktische uitvoeringen per 2: herhaald op verschillende deelnemers
  • 12.30 – 13.00 Specifieke tests: demonstratie
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 17.00 – 17.30 Functiestoornissen t.h.v. het bekken – differentiële diagnostiek 

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Myotensieve technieken: demonstratie
  • 10.00 – 11.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 12.30 Articulaire technieken: demonstratie
  • 12.30 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Synthese praktijk bekken
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.00 Behandeling uitgevoerd op een student door de docent
  • 17.00 – 17.30 Synthese 2e module

Terug naar overzicht

Module 3

Donderdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 11.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica: LSO-LWK-TLO
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 12.20 Palpatoire anatomie LSO-LWK-TLO: demonstratie
  • 12.20 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 15.10 Basisonderzoek LWK + interpretatie
  • 15.10 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.00 Specifiek onderzoek + interpretatie
  • 17.00 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 11.00 Praktische uitvoeringen per 2(vervolg)
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Klinisch redeneren
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 15.00 De discus intervertebralis – segmentale instabiliteit
  • 15.00 – 16.00 Mobilisatieprinciepen LWK
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.00 Mobilisatie LWK: demonstratie
  • 17.00 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 11.00 Neurodynamica (theorie)
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Neurodynamica: demonstratie van het onderzoek +interpretatie
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.30 Synthese 3e module

 Terug naar overzicht

Module 4

Donderdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 11.00 Herhaling van het onderzoek TLO en LWK
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Herhaling articulaire technieken LWK
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Herhaling myotensieve technieken LWK
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.00 Indicaties en contra-indicaties van manipulatieve technieken (thrust)
  • 17.00 – 17.30 Normalisatietechnieken TLO: demonstratie

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Praktische uitvoering normalisatietechnieken TLO
  • 10.00 – 11.00 Normalisatietechnieken LWK: demonstratie (deel 1)
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Praktische uitvoering per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 15.30 Relatie bekken – LWK
  • 15.30 – 16.00 Theorie van de kwadranten
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.30 Theorie van de kwadranten (vervolg)

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Normalisatie technieken LWK: demonstratie (deel 2)
  • 10.00 – 11.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 12.00 Praktische uitvoering per 2
  • 12.00 – 13.00 Segmentaire relaties
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.40 Evaluatie van de normalisatietechnieken
  • 14.40 – 16.00 Een behandeling uitgevoerd door de docent
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.30 Synthese 4e module

Terug naar overzicht

Module 5

Donderdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Theoretische evaluatie van het onderste kwadrant (multiple choices)
  • 10.00 – 11.00 Biomechanica van het onderste kwadrant
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Herhaling onderzoek O.L.
  • 11.50 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 15.00 Herhaling onderzoek bekken en LWK
  • 15.00 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Herhaling behandeling O.L.
  • 16.40 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Herhaling behandeling bekken en LWK
  • 10.00 – 11.00 Praktische uitvoeringen per 2 
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Compartimentssyndroom: theorie + praktijk
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Case-studie: Problematiek bekken en LWK
    • Klinische redeneren – anamnese – onderzoek en behandeling
    • Demonstratie + praktische uitvoeringen
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.30 Case-studie: Problematiek OL
    • Klinische redeneren – anamnese – onderzoek en behandeling
    • Demonstratie + praktische uitvoeringen

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 11.00 Myofasciale technieken voor het onderste kwadrant
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Myofasciale technieken voor het onderste kwadrant (vervolg)
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Roptrotherapie: theorie
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.30 Roptrotherapie: praktijk

Terug naar overzicht

Module 6

Donderdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica schouder – elleboog
  • 10.00 – 11.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica pols - hand
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Palpatoire anatomie B.L.: demonstratie
  • 11.50 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.40 Neurofysiologie B.L.
  • 14.40 – 15.10 Mobiliteitsonderzoek schouder: demonstratie
  • 15.10 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Specifiek onderzoek schouder: demonstratie
  • 16.40 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 09.00 Therapie schouder myotensieve technieken: demonstratie
  • 09.30 – 10.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 10.00 – 10.30 Therapie schouder: articulaire technieken – demonstratie
  • 10.30 – 11.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Praktische uitvoeringen per 2 (vervolg)
  • 11.50 – 12.20 Therapie schouder: articulaire technieken – demonstratie
  • 12.20 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.20 Praktische uitvoeringen per 2 (vervolg)
  • 14.40 – 15.00 Mobiliteitsonderzoek elleboog: demonstratie
  • 15.00 – 15.30 Praktische uitvoeringen per 2
  • 15.30 – 16.00 Specifiek onderzoek elleboog: demonstratie
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.40 – 17.00 Therapie elleboog: myotensieve technieken: demonstratie
  • 17.00 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 09.00 Therapie elleboog: articulaire technieken: demonstratie
  • 09.30 – 11.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Mobiliteitsonderzoek pols - hand: demonstratie
  • 11.50 – 12.20 Praktische uitvoeringen per 2
  • 12.20 – 13.00 Specifiek onderzoek pols - hand: demonstratie
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.20 Praktische uitvoeringen per 2
  • 14.40 – 15.20 Therapie pols - hand: demonstratie
  • 15.20 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.00 Behandeling van een student door de docent – casus
  • 17.00 – 17.30 Synthese 9e module

Terug naar overzicht

Module 7

Donderdag : 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica DWK - thorax
  • 10.00 – 11.00 Neurofysiologie DWK - CTO
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Palpatoire anatomie DWK – CTO
  • 11.50 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.30 Functioneel onderzoek: actief – regionaal
  • 15.00 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Functioneel onderzoek: segmentaal
  • 16.40 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 09.30 CTO – 'bizonbult'
  • 09.30 – 10.00 Therapie: musculaire technieken
  • 10.00 – 10.30 Praktische uitvoeringen per 2
  • 10.30 – 11.00 Therapie: oscillaties
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.50 – 12.20 Therapie: tracties
  • 12.20 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.10 Therapie: thoracale mobilisaties
  • 14.30 – 15.30 Praktische uitvoeringen per 2
  • 15.30 – 16.00 Therapie: mobilisaties van de ribben
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.10 Praktische uitvoeringen per 2
  • 17.10 – 17.30 Herhaling van de technieken

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 09.30 Specifieke technieken CTO
  • 09.30 – 10.15 Praktische uitvoeringen per 2
  • 10.15 – 11.00 Normalisaties DWK: thrusttechnieken
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 12.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.50 – 12.20 Therapie: tracties
  • 12.20 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2 (vervolg)
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.30 Normalisatietechnieken van de ribben
  • 14.30 – 15.30 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica:
  • 15.30 – 16.00 Vervolg praktijk
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.00 Behandeling van een student door de docent
  • 17.00 – 17.30 Synthese 6e module

Terug naar overzicht

Module 8

Donderdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica CWK
  • 10.00 – 11.00 Neurofysiologie CWK
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Palpatoire anatomie CWK
  • 11.50 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 15.00 Onderzoek CWK: actief – functioneel - regionaal
  • 15.00 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Cervicobrachialgie
  • 16.40 – 17.30 Torticolis

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Specifiek onderzoek CWK
  • 10.00 – 11.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 12.00 Therapie: myotensieve technieken
  • 12.00 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 15.00 Therapie: mobilisaties
  • 15.00 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Normalisatietechnieken: demonstratie
  • 16.40 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Zaterdag: 08.00u – 15.00u

  • 09.00 – 10.00 Neurodynamica: theorie
  • 10.00 – 11.00 Neurodynamica: demonstratie van het onderzoek + interpretatie
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Neurogene mobilisaties
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Neurogene mobilisatie (vervolg)
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Normalisatietechnieken: demonstratie
  • 16.40 – 17.30 Synthese 7e module

Terug naar overzicht

Module 9

 Donderdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica HCWK
  • 10.00 – 11.00 Neurofysiologie HCWK
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Palpatoire anatomie HCWK
  • 11.50 – 13.00 Praktische uitvoeringen per
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.30 Neurologisch en vasculair onderzoek
  • 14.30 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 VBI: Vertebro-basilaire insufficiëntie
  • 16.40 – 17.30 Articulair onderzoek HCWK

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 10.00 Articulair oz HCWK – Praktische uitvoeringen per 2
  • 10.00 – 11.00 Onderzoek naar instabiliteit HCWK
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Biomechanica: osteocinematica – arthrocinematica TMG
  • 11.50 – 13.00 Neurofysiologie TMG
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.15 Palpatoire anatomie schedel
  • 14.50 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Onderzoek TMG
  • 16.40 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 09.30 Behandeling TM
  • 09.00 – 10.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 10.00 – 11.00 Luxatie TMG: onderzoek en behandeling
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.40 Therapie HCWK: myotensieve technieken
  • 11.40 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 14.20 Therapie HCWK: articulaire technieken
  • 14.20 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Therapie HCWK: normalisatietechnieken
  • 16.40 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2

Terug naar overzicht

Module 10

Donderdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 11.00 Theoretische evaluatie van het onderste en bovenste kwadrant (multiple choices)
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 11.50 Herhaling onderzoek B.L.
  • 11.50 – 13.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 15.00 Herhaling onderzoek bekken en CTO - CWK – TMG
  • 15.00 – 16.00 Praktische uitvoeringen per 2
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 16.40 Herhaling behandeling B.L.
  • 16.40 – 17.30 Praktische uitvoeringen per 2
  • 17.15 – 17.45 Herhaling behandeling CTO - CWK – TMG
  • 17.45 – 18.30 Praktische uitvoeringen per 2 

Vrijdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 11.00 Integratie onderste en bovenste kwadrant
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Integratie onderste en bovenste kwadrant (vervolg)
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Case-studie: Problematiek WK
    • Klinische redeneren – anamnese – onderzoek en behandeling
    • Demonstratie + praktische uitvoeringen
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.30 Case-studie: Problematiek BL
    • Klinische redeneren – anamnese – onderzoek en behandeling
    • Demonstratie + praktische uitvoeringen

Zaterdag: 09.00u – 17.30u

  • 09.00 – 11.00 Myofasciale technieken voor het bovenste kwadrant
  • 11.00 – 11.10 Pauze
  • 11.10 – 13.00 Myofasciale technieken voor het bovenste kwadrant (vervolg)
  • 13.00 – 13.40 Middagmaal
  • 13.40 – 16.00 Myofasciale technieken: integratie onderste en bovenste kwadrant
  • 16.00 – 16.10 Pauze
  • 16.10 – 17.30 Synthese van de opleiding MT: segmentaal tot globaal.

Terug naar overzicht

 

Terug naar de opleiding manuele therapie

 

Onze partners

top

Eerstvolgende opleidingen

Opleiding Info Start Einde Locatie
Manuele Therapie van de Fasciae Viscerale module (Gent) - Slechts nog enkele plaatsen vrij ! 19/09/2019 21/09/2019 Campus Nazareth - Gent
Dryneedling WK module 26/09/2019 28/09/2019 Campus Nazareth - Gent
Bedrijfsergotherapeut Bedrijfsergotherapie 26/09/2019 20/06/2020 Campus Nazareth - Gent
Bedrijfskinesitherapie Bedrijfskinesitherapie opleiding 2019-2020 26/09/2019 20/06/2020 Campus Nazareth - Gent
Opleiding Manuele therapie 2019-2020 2e jaar 03/10/2019 06/06/2020 Campus Nazareth - Gent
Opleiding Manuele therapie 2019-2020 1e Jaar - WACHTLIJST 10/10/2019 13/06/2020 Campus Nazareth - Gent
Het bekken en de MT-visie Functionele Eenheid Bekken 17/10/2019 19/10/2019 Campus Nazareth - Gent

Contact

IMFT vzw

Ondernemingsnummer : 0470.161.869

Waaienburgseweg 10
B-8972 Roesbrugge


Tel België: +32 2 888 95 05

 

Privacy policiy

Algemene voorwaarden

Nieuwsbrief

Beeld-CAPTCHA
Voer de tekens in die op de afbeelding worden getoond.